Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kardashianki swojego wyglądu nie zawdzięczają naturze. Od lat pozostają wierne tej samej grupie wykwalifikowanych chirurgów plastycznych, a z poprawiania urody nie robią żadnej tajemnicy. Kylie Jenner w wywiadzie dla magazynu Complex przyznała, że pierwsze wypełniacze ust zastosowała w wieku 16 lat.

Na czele zespołu, który zajmuje się ich wizerunkiem stoi chirurg plastyczny dr Simon Ourian– założyciel kliniki Epione w Beverly Hills i człowiek, który w nie mniejszym stopniu niż Kardashianki, ewidentnie romansuje z mediami.

W rozmowie z Women’s Wear Daily zachwyca się urodą Jennerki.

Kiedy po raz pierwszy opowiedziała o swoich procedurach kosmetycznych, zobaczyłem nowy trend u młodych kobiet, które nagle poczuły się upoważnione do szczerego pragnienia piękniejszego wyglądu. To tak, jakby Kylie osobiście dała wszystkim pokoleniom bilet na bardziej udoskonaloną wersję siebie.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner po raz kolejny zmieniła kolor włosów! Tym razem to… róż!

Lekarz ekscytuje się, że dzięki Kylie operacje plastyczne przestały być tematem tabu.

Wcześniej leczyłem setki gwiazd, ale niewiele z nich śmiało potrafiło dzielić się swoimi sekretami z taką przejrzystością. Kylie spowodowała, że coś, co kiedyś było powodem do wstydu, teraz stało się czymś, o czym chętnie się mówi. Ludzie chcą pokazywać, że mają zrobione usta. Moi pacjenci proszą mnie o wspólne zdjęcia, aby pochwalić się w social mediach, że byli w moim gabinecie!

style="overflow:hidden;">

Pasjonat rzeźbienia ludzkich twarzy, swoją ulubienicę pochwalił także za to, że nie zgadza się na męskie dyktowanie standardów piękna kobiet.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner znowu powiększyła piersi? Fani nie mają wątpliwości (FOTO)

WOW. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uczyć się od Kylie, jak ze wszystkiego robić wartość dodaną. Jennerka produkuje bałagan w trendach, ale jedno jest pewne, chyba daleko jej do leczenia kompleksów kobiet…