Chiara Ferragni to jedna z najbardziej znanych i najbogatszych blogerek modowych na świecie. Kiedy wraz ze swoim narzeczonym Federico Leonardo Lucia ogłosili światu, że spodziewają się dziecka, gratulacje płynęły z każdej strony. W przeciwieństwie do Kylie Jenner blogerka skrupulatnie relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Dzisiaj poinformowała swoich fanów o radosnej nowinie. Chirara Ferragni urodziła!

Pod koniec października 2017 roku na Insta Stories Ferragni pojawiło się zdjęcie z badania USG. Kilka dni później wyjawiła kolejne szczegóły. Fani dowiedzieli się, że blogerka spodziewa się syna. Dzisiaj na Instagramie opublikowała poruszające zdjęcie rodzinne.

ZOBACZ TEŻ: Padniecie, jak zobaczycie ogromna kolekcje torebek Chiary Ferragni (FOTO)

Jej syn Leoncino przyszedł na świat 19 marca w Cedars-Sinai, czyli w słynnym szpitalu w West Hollywood, w którym na świat przyszło wiele gwiazd. To w nim urodziły się między innymi Victoria Beckham, Kim Kardashian oraz Salma Hayek.

Na przeuroczym zdjęciu, które opublikowała szczęśliwa mama, uchwycono pierwsze wspólne chwile rodziny. Chira leży w łóżku tuląc do piersi małego Leo. Nad nimi pochyla się raper, czule całując narzeczoną w czoło.

ZOBACZ TEŻ: WOW! Nie wiedziałyśmy, że Chiara Ferragni ma tak zgrabną pupę! (FOTO)

Gratulujemy!

March 19th 2018: our Leoncino was born 🦁

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)