Tygodnie mody to gorący i ciężki okres nie tylko dla wielkich kreatorów mody, ale również dla paparazzi i wszystkich osób związanych z branżą modową. No i oczywiście blogerek modowych, dla których jest to świetna okazja do zaprezentowania stylizacji w klimatach high fashion.

ZOBACZ: CHIARA FERRAGNI INSPIRUJE SIĘ STYLEM KIM KARDASHIAN?

Każda fashionistka solidnie przygotowuje się na każde wielkie modowe wydarzenie. Dziewczyny podczas Fashion Week’ów często przebierają się po kilka razy dziennie, każdą stylizacją chcą prezentować wysoki poziom. Z pewnością zastanawiacie się, gdzie one mieszczą te wszystkie ubrania… W końcu nierzadko zdarza się, że muszą przewieźć je dosłownie na drugi koniec świata!

Z odpowiedzią przychodzi Chiara Ferragni. Rozwiązanie zagadki jest banalnie proste. Ubrania trzymane są w walizkach. Ale… Nie myślcie, że mamy na myśli 2 sztuki bagażu, jak to bywa najczęściej podczas podróży samolotem. Oj, nie… Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie z lotniska, blogerka wybiera się w kolejną podróż, tym razem z Nowego Jorku do Mediolanu.

W ilu bagażach zmieściły się wszystkie niezbędne jej ubrania? Na zdjęciu widzimy 5 ogromnych walizek, dwie małe, dwie torby oraz torebkę. Czy aby na pewno to wszystko? Niewykluczone, że było tego jeszcze więcej…

ZOBACZ TEŻ: KONKURS! ZAJRZYJ DO LODÓWKI I ZGARNIJ NAGRODY

Nie chcemy nawet myśleć, ile kosztował „bilet” dla jej ubrań i dodatków…

Bye New York and #Nyfw, I had a blast ⚡ Milan is next 🍝 #TheBlondeSaladNeverStops

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Shoe + bag + sunglasses closet for my #Nyfw at @Gansevoort #TheBlondeSaladGoesToNewYork #GansevoortLife

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

#TheFerragnis are ready to take New York 🇺🇸 #TheBlondeSaladNeverStops #TheBlondeSaladGoesToNewYork #Nyfw @valentinaferragni

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chiara Ferragni (@chiaraferragni)