Jakiś czas temu najsłynniejsza blogerka świata, Chiara Ferragni, i jej narzeczony, Federico Leonardo Lucia, znany jako Fedez, ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. Fashionistka zdradziła, że jest już w piątym miesiącu ciąży, informacja ta zrobiła wielkie zamieszanie w mediach. Gratulacje płynęły z każdej strony, o dziecku blogerki i rapera mówią dosłownie WSZYSCY!

ZOBACZ: CHIARA FERRAGNI ZACHWYCONA SWOIM WYGLĄDEM W CIĄŻY?

Chiara jest bardzo szczupła i zdaje się, że ciąża wcale nie wpłynie negatywnie na jej idealną figurę. Chociaż chyba już nadszedł ten moment, w których Chiara po pierwsze nie będzie mogła dalej ukrywać powiększającego się brzuszka, a po drugie – nie będzie już chciała. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała się wszystkim w pełnej okazałości!

Tak, jej ciążowy brzuszek zdecydowanie jest już widoczny! Chociaż dużym wcale nie można go nazwać. Chiara pod tym względem jest szczęściarą. Nie oszukujmy się… Wiele z nas ma większy brzuch po solidnym obiedzie niż Ferragni prawie w szóstym miesiącu ciąży…

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE URODZI… BLIŹNIAKI?!

Czekamy z niecierpliwością na kolejne zdjęcia!

Jardin Majorelle 🌿 #TheBlondeSaladGoesToMorocco

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Emerald baby @houseofharlow1960 @revolve #RevolveAroundTheWorld #advertising

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)