Obecna jesień w świecie mody nie sprezentowała nam zbyt wielu zaskoczeń. Jak co roku modne są printy zwierzęce, krata, marynarki i szerokie spodnie. Wśród faworytów fashionistek pojawiły się też kowbojki, ogromne buty i stara torebka Dior’a, którą już wszyscy uznali za pieśń przeszłości. Nikt się nie spodziewał jednak powrotu mody na mini moro i bluzki z odkrytym brzuchem, czyli coś, co właśnie lansuje IT GIRL, czyli Chiara Ferragni.

ZOBACZ TEŻ: AFERA POLITYCZNA WE WŁOSZECH Z UDZIAŁEM CHIARY FERRAGNI I REKLAMĄ WODY ZA 8 EURO

Mimo, że widzieliśmy u niej już chyba wszystko, to blogerka zawsze potrafi nas zaskoczyć. I to zawsze pozytywnie. Na szczęście nie ma takiej lekkiej ręki do przesady jak m.in. Jessica Mercedes ucharakteryzowana na Magdę Gessler.

Włoszka podzieliła się zdjęciem w białym, krótkim T-shirt’cie (odkrywającym brzuch), mini w print moro oraz czekoladowej kurtce skórzanej. Musimy przyznać, że ten zestaw wygląda na niej naprawdę atrakcyjnie.

Biorąc pod uwagę, że ma równie mocne działanie na świat mody co księżna Kate, spodziewamy się szybkiego „efektu Chiary” i pojawienia się printu moro lada moment w szafach największych fashionistek.

ZOBACZ TEŻ: CHIARA FERRAGNI DODAJE ZDJĘCIE Z SALI PORODOWEJ I BARDZO EMOCJONALNY WPIS (FOTO)

A może macie taką mini w szafie z dawnych lat? Wyciągajcie ją szybko, bo czujemy, że to będzie nowy hit!