Jeśli nadal bijesz się z myślami i ciągle zastanawiasz się nad tym czy zrobić swój pierwszy (albo kolejny) tatuaż, mamy dla Ciebie przegląd najpiękniejszych wzorów. Te małe, delikatne ozdoby z pewnością pomogą Ci podjąć decyzję, której nie pożałujesz.

Minimalizm jest w modzie! Spójrz dookoła – kryształki i brokat pozwoli ustępują miejsce minimalistycznym kropkom i kreskom na paznokciach. Minimalizm wkracza też w świat dekoracji wnętrz i jest obecny w modzie.

ZOBACZ TEŻ: BIAŁE TATUAŻE TO NAJGORĘTSZY TREND! MAMY DLA CIEBIE MNÓSTWO INSPIRACJI

Ten trend już dawno temu zagościł również w studiach tatuażu. Po napisach na nadgarstku i obojczyku przyszedł czas na nowy pomysł i nowe super miejsce na mapie ciała. Coraz więcej osób decyduje się na tatuaż na wewnętrznej stronie palców u dłoni.

Delikatne chmurki, kocie wąsy, serca, paski i wzory inspirowane biżuterią – inspiracji jest mnóstwo! Możesz skierować go nieco w bok, jeśli nie chcesz afiszować się ze swoją najnowszą zdobyczą lub wręcz przeciwnie całkowicie ją odsłonić, wybierając większe wzory umieszczone na zewnętrznej stronie dłoni.

ZOBACZ TEŻ: SPRAWDZONE TRIKI, KTÓRE ZAPEWNIĄ CI GĘSTSZE I MOCNIEJSZE BRWI!

Zdecydujecie się?