Chyba wszystkie fanki loków, które nie posiadają naturalnie kręconych włosów, znają tę sytuację – godzina spędzona na misternym nawijaniu włosów na lokówkę albo wałki, a efekt końcowy i tak nie zachwyca. Loki nie prezentują się tak efektownie, jak powinny, a czasu na poprawę fryzury już nie wystarcza. Okazuje się, że taki scenariusz może dla wielu z Was przejść już niebawem do historii!

A wszystko za sprawą najnowszej lokówki Philips StyleCare BHB876! To automatyczne cudeńko pozwoli Wam na szybką i bardzo prosta stylizację włosów. Dzięki szeregowi praktycznych udogodnień i rozwiązań będziecie mogły stworzyć niejedną pięknie prezentującą się fryzurę z lokami w roli głównej!

Jak działa lokówka?

Na początek wystarczy włączyć lokówkę, aby ją rozgrzać, wydzielić pasmo włosów o odpowiedniej szerokości i unieść lokówkę pionowo, przodem w kierunku do siebie. Następnie należy włożyć pasmo włosów w przestrzeń lokówki, zaczynając od frontu. Wciśnij przycisk kręcenia i trzymaj, dopóki nie skończą się sygnały dźwiękowe. Twoje włosy zostaną powoli nawinięte na wałek i skręcone. Kiedy lok będzie gotowy, usłyszysz sygnał dźwiękowy sygnalizujący, że czas zwolnić włosy z komory. Teraz możesz więc cieszyć się idealnie zakręconymi włosami już za jednym dotknięciem przycisku, także z tyłu głowy.

Teraz będziecie miały szanse same przekonać się o tym, jak działa nowa lokówka Phillips! Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym KONKURSIE!

Co musicie zrobić, by móc przetestować Philips StyleCare BHB876? Napiszcie nam krótko, dlaczego to właśnie do Was powinien trafić jeden z trzech egzemplarzy lokówki. Swoje zgłoszenia prześlijcie na adres [email protected] do 5 listopada do godziny 23:59. W tytule maila wpiszcie „Konkurs Phillips”. Nagrodzone zostaną autorki trzech najciekawszych zgłoszeń!

Wyniki konkursu ogłosimy już 7 listopada!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU
Laureatkami w konkursie zostały:
Agnieszka Linder
Edyta Martyniuk
Magdalena Marek

GRATULUJEMY!

*Przy wyborze zwycięzców brane pod uwagę były wszystkie zgłoszenia nadesłane do nas od początku konkursu, łącznie z październikowymi.