Chyba każda z nas powinna napisać odręcznie kartkę z podziękowaniami dla Rihanny, ponieważ piosenkarka postanowiła uświadomić nas, jak prawidłowo korzystać z jej szminki. Rozpalony do czerwoności film instruktażowy ukazał się kilka dni po tym, jak marka niedbale ogłosiła, że w ich kolekcji pojawi się czerwona szminka. Rihanna zdecydowała, że pokaże, jak używa jej królowa.

Ponieważ według fanów Fenty Beauty każdy kosmetyk sygnowany nazwiskiem Rihanny jest darem z nieba, nie ma wątpliwości, że szminka Lip Stunna stanie się ich szminką wyśnioną. Musimy przyznać, że wcale nie byłyśmy przygotowane na to, aby zobaczyć ją w akcji! W dodatku na pełnych ustach Barbadoski!

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE, ILE ZAROBIŁA KYLIE JENNER NA KOSMETYKACH? RIHANNA MIAŻDŻY TEN WYNIK

Rihanna publikując tutoriala, poprosiła followersów, aby nie śmiali się z jej instruktażowych umiejętności. Musimy przyznać, że się nie śmiejemy, ale krzyczymy z rozkoszy! Absolutnie doskonałe malowanie, potężną, głęboką czerwienią to coś, co zdecydowanie poprawia nam humor.

Malowanie jest hipnotyzujące, a efekt powalający. Nie ma konieczności stosowania kredki lub pudru utrwalającego. I mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość! Szminkę będzie można kupić już niebawem, bo 23 listopada!

Podoba się Wam?

#stunna 💋 don’t laugh at my tutorial skillz 🤷🏽‍♀️ @fentybeauty

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

NOV. 23… get your lips ready 💋 #STUNNA LIP PAINT is coming!! @fentybeauty

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

@voguearabia

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)