Célia Jaunat, narzeczona Grzegorza Krychowiaka, to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych WAGs. Jej instagramowy profil, na którym co chwilę pojawiają się kolejne nowe zdjęcia, obserwuje ponad 80 tysięcy osób. Modelka prezentuje na nim swoją wielką miłość do mody i… wydawania pieniędzy!

ZOBACZ: CELIA JAUNAT, DZIEWCZYNA KRYCHOWIAKA, NIGDY NIE POWIE NIE…

Jak wygląda raj? Dla jednego będzie to egzotyczna plaża, dla drugiego nieograniczony dostęp do czekolady, a dla trzeciego… butik z torebkami Hermes! Celia podzieliła się właśnie filmikiem, na którym pokazuje, jak otwiera drzwi do swojego raju! A w nim…

… idealnie poukładane torebki w różnych kolorach. Każdy, kto chociaż trochę interesuje się modą z pewnością wie, że Birkin to jedna z najbardziej ekskluzywnych torebek na świecie. I nie chodzi wyłącznie o jej cenę, ale także o dostępność. Dom mody wypuszcza na rynek wyłącznie określoną liczbę egzemplarzy, a jeżeli marzycie o modelu spersonalizowanym… ustawcie się na końcu kolekcji i odczekajcie kilka lat.

Célia Jaunat ma w swojej kolekcji co najmniej kilka różnych kolorów Birkin, ale jak widać – nie zamierza na tym poprzestawać.

ZOBACZ TEŻ: KRYZYS U GRZEGORZA KRYCHOWIAKA I CELII JAUNAT?

Oj, chciałybyśmy trafić do takiego raju!

😀😃 #aboutlastnight #smile #ootn #enjoy #heels #birkin #happy #summernight #athome

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)

Last night in Sevilla💃🏻 #night #sevilla

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)

☀ #Sevilla #ootd #sunnyday #nudelook #sunglasses #birkin #plazadeespaña #heels #jeans

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)