Polki już od wielu lat doceniają sklepy obuwnicze CCC ze względu na wysoką jakość dostępnych tam produktów i szeroki wybór. Nadchodząca wielkimi krokami wiosna radykalnie zmienia jednak oblicze marki, która jeszcze większy nacisk kładzie na wyjątkowy styl i wyznaczanie modowych trendów.

CCC wita wiosnę nową kolekcją i nieszablonową kampanią!

Nowa wiosenna kolekcja przygotowana przez CCC doskonale ilustruje, w jaki sposób marka zmienia się, aby sprostać oczekiwaniom podążających za najnowszymi modowymi trendami klientek i klientów. W ofercie nie brakuje produktów, które przypadną do gustu modowym trendsetterkom i znawczyniom branży fashion. CCC nie tylko oferuje szeroki wybór butów czy torebek na każdą okazję, ale także proponuje nieszablonowe i innowacyjne stylizacje, odważnie wchodząc w nowy sezon.

Równolegle do wprowadzenia wiosennej kolekcji marka uruchomiła kampanię reklamową CCC Fashion Trends, aby jak najlepiej zaprezentować swoje nowe oblicze. Na zachwycające stylizacjami, emanujące barwami i ciekawą muzyką spoty reklamowe można trafić
w internetowych portalach i serwisach VOD. Prezentowane modowe propozycje w niczym nie ustępują inspiracjom przygotowanym na co dzień przez popularne i cenione blogerki z branży fashion!

Interesujesz się modą? CCC Fashion Trends to kolekcja dla ciebie!

Nowe podejście dowodzi, że wiosna to dla CCC czas wielkich zmian przebiegających pod znakiem dobrego stylu. Nie zmieniło się jedno – asortyment sklepu jest niezwykle zróżnicowany, bo równie zróżnicowane jest przecież myślenie o modzie. Składają się na nią się nie tylko stylizacje przygotowywane na uroczyste kolacje czy wieczorne wyjścia ze znajomymi. Moda to również codzienny styl casualowy, dlatego w nowej kolekcji nie brakuje futurystycznych sneakeersów, które mogą zachwycać równie mocno, jak stylowe sandały na wysokim obcasie. Wszystko zależy od okazji, ale również od indywidualnych preferencji – nowa kolekcja CCC FashionTrendsnowa kolekcja CCC FashionTrendsnowa kolekcja CCC FashionTrendsnowa kolekcja CCC FashionTrendsNOWAnowanowa kolekcja CCC Fashion Trends oferuje prawdziwe bogactwo możliwości.

Poznaj wiosenną kolekcję w jednym z 500 sklepów CCC lub bez wychodzenia z domu!

Każdy z 500 sklepów CCC rozsianych na terenie całego kraju ma być obecnie prawdziwą skarbnicą mody, stylu i gorących trendów. Inspiracji warto doszukiwać także na znajdujących się w sklepach ekranach LED. Z drugiej strony, niedawno otwarty sklep internetowy firmy, dostępny pod adresem ccc.eu, pozwala czerpać pełnymi garściami z najciekawszych modowych trendów bez wychodzenia z domu.

 

Materiał partnera