Wczoraj w Rzymie miał miejsce pokaz najnowszej kolekcji Roberta Cavalli. Włoski geniusz stworzył ją specjalnie dla firmy H&M.

Uroczysta gala odbyła się w Salone delle Fontane w Rzymie. Na czerwonym dywanie wielkie entrée miał sam mistrz. Towarzyszyła mu żona Ewa. Pojawiło się także wiele sław ze świata mody i showbiznesu. Wypatrzono m.in. Halle Berry i Sharon Stone.

Ta ostatnia powiedziała prasie: Moim zdaniem wspólny projekt z H&M to doskonały pomysł. Ubrania wygladają świetnie, a dodatki są piękne. Roberto Cavalli to wspaniały projektant, który wie jak połączyć elegancje z seksapilem.

Nie mniej komplementów słała pod adresem mistrza sama Halle Berry :Roberto Cavalli jest jednym z moich faworytów. Jego stroje są sexy, a on sam jest zawsze o krok dalej od pozostałych projektantów. Myślę, że jego współpraca z H&M jest świetna, bo teraz każda kobieta może mieć jego ubrania.

A jest w czym wybierać: krótkie i długie suknie w zwierzęce wzory, kreacje na czerwony dywan z plisowanego zlotego laminatu, miniaturowa sakiewka ozdobiona perłami i cekinami oraz zgrabne, kobiece żakiety i spodnie w stylu smokingu. Dla Panów także jest coś ciekawego.