Jedną z najbardziej uhonorowanych osób podczas People’s Choice Awards była Carrie Underwood. Zdobyła nagrody w kategoriach: Najlepsza Piosenka Country, Ulubiona Piosenkarka i Ulubiona Gwiazda Poniżej 35. Roku Życia.

Carrie brała aktywny udział w uroczystości, za każdym razem pokazując się w innej odsłonie. Nam najbardziej podobała się w przepięknej długiej sukni bez ramiączek z kwiatowym motywem. Pochodzi ona z kolekcji Naeem Khan Pre-Fall 2009.

Siłą dwóch pozostałych kreacji był kolor. Pomarańczowa koktajlowa zaprojektowana została przez Jenny Packam do wiosenno/letniej kolekcji 2009. Zdobienia i barwa pięknie podkreślały karnację piosenkarki.

Na ostatnią odsłonę tego wieczoru, Underwood założyła zieloną kreację z ozdobnym pasem i dwuwarstwową spódnicą. Całość uzupełniła biżuteria marki Cinta by John Hardy. W takim stroju zaczarowała publiczność wykonując piosenkę I Know You Won’t.

Każda zmiana ubioru związana była także z nowym uczesaniem – raz były to rozpuszczone włosy, podpięta grzywka, bądź upięcie z tyłu.

Bez wątpienia ten wieczór należał do Carrie Underwood. A jak Wam podobała się piosenkarka w trzech odsłonach?

 Carrie Underwood w kwiatach i kolorach

 Carrie Underwood w kwiatach i kolorach

Carrie Underwood – I Know You Won’t