Cardi B zdecydowanie nie należy do szarych i niewyróżniających się ludzi. Artystka lubi szokować i przyciągać uwagę, a często nawet opiera się o kontrowersje. Widzieliśmy ją już z włosami w kolorze tęczy, bardzo głębokim dekolcie w ciąży czy skrzydełkach przyczepionych do kreacji. Tym razem Cardi B postawiła na mocny blask, a nawet oślepienie, poprzez kryształki diamentów, które włożyła… na włosy.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE! CARDI B ZAFARBOWAŁA WŁOSY POD KOLOR SWOJEGO LAMBORGHINI!

Stylizacją zajęła się wizażystka Pat McGrath, która na swoim instagramie podzieliła się zdjęciem celebrytki w pełnej krasie. Włosy Cardi zostały na nim ozdobione diamentami, a włosy w blond peruce ułożone w charakterystyczne loki a’la Marylin Monroe wyglądają z tą charakteryzacją naprawdę oszałamiająco!

Cała charakteryzacja również nie umniejsza blasku włosom – makijaż Cardi B zawiera również błyszczące kryształki na powiekach, a cała twarz jest delikatnie oprószona rozświetlaczem.

Wzrok przyciąga również „kreacja” artystki, która wygląda jak… wieszak na błyskotki. Wśród nich widzimy złote i srebrne bransoletki, a nawet zegarek. Szybko okazuje się, że nie jest to nawet bluzka, a tylko długie rękawice obwieszone z każdej strony.

ZOBACZ TEŻ: Kiedy nie ma Kim Kardashian, show robi Cardi B (ZDJĘCIA)

Charakteryzacja została zrobiona do nowego teledysku Cardi B pt. “Money Yet”. To właśnie tam pojawia się w dziwnej kreacji, obsypana diamentami i błyszcząca.

Jak myślicie, inspiracją była… błyszczącą Marylin?