Cara Delevingne była ostatnio pod ostrzałem mediów. Do Sieci wyciekły filmy, na których modelka, delikatnie rzecz ujmując, nie była w dobrej kondycji. Po kilku tygodniach od publikacji filmów postanowiła udać się na odwyk i obecnie zapewnia, że nie zażywa już narkotyków. Od czasu tej deklaracji widywana jest na czerwonych dywanach i podczas pracy. Teraz dołączyła do klubu krótkich grzywek i stała się włosową koleżanką Zooey Deschanel i Lily Collins.

Tak wygląda teraz Cara Delevingne. Przyjaciele są zaniepokojeni jej stanem

Cara została zauważona w Nowym Jorku i nie wyglądała jak zwykle. Oprócz czarnej stylizacji z plisowanego peplum i czerwonych akcesoriów w postaci platform, rękawiczek i dużych okularów przeciwsłonecznych, miała fryzurę, jakiej wcześniej u niej nie widywano.

Modelka wcieliła się w postać w nowym sezonie American Horror Story. Kamery przyłapały ją na rozmowie z aktorką i stałą bywalczynią seriali, Emmą Roberts. Podobno również Kim Kardashian ma dość dużą rolę w nowym sezonie, więc jesteśmy ciekawi, czy ona też zmieni fryzurę na potrzeby produkcji.

Weronika Marczuk poroniła dziewięć razy. „Ja tylko cierpiałam strasznie, że tracę dzieci”

Sonda

makijaż na wielkanoc

Ile dziennie spędzasz przed lustrem?