Fascynuje mnie jak osoby, które posiadają wyrafinowane poczucie stylu, dzięki któremu potrafią zmienić zwykłą sukienkę w obiekt westchnień kobiet na całym świecie. Na pewno widziałaś takie przypadki wcześniej – zwykły płaszcz, spodnie czy sukienka, które dzięki jednej osobie zmieniają swój status pożądania. Tak było z brzydką sukienką z Zary, o której pisaliśmy już wcześniej. W nowej kolekcji pojawiła się w nowej odsłonie – tym razem to czarny welur.

ZOBACZ TEŻ: BRZYDKA SUKIENKA Z ZARY, KTÓRA ŚWIETNIE PREZENTUJE SIĘ NA INSTAGRAMIE!

Brązowa sukienka nie miała ani ciekawego koloru, ani ciekawe struktury. Zbyt krótki doł poszerzał biodra, a bufiaste rękawy poszerzały ramiona. Dodatkowo, drapowania w okolicy mostka optycznie zmniejszały biust, co jeszcze bardziej zniechęcało nas nawet do przymierzenia. Po prostu nie.

Tymczasem brązowy model rozszedł się jak świeże bułeczki i na próżno szukać go w sklepie. Można go natomiast dostać z drugiej ręki… w zawyżonej cenie. Fenomen, prawda?

Nic nas zatem nie zdziwiło tak bardzo jak przywrócony model w sklepie online. W nowej linii NIGHT FEVER, inspirowanej nocnym życiem Nowego Jorku. Grubszy materiał jeszcze gorzej modeluje sylwetkę kobiety, nie wspominając o tym, że minusy z brązowego modelu nadal są widoczne. I nie, czarny kolor nie jest w tym przypadku sprzymierzeńcem. Niemniej, to nie wpłynęło w żaden sposób na sprzedaż. Bo sukienka nie jest już dostępna. Tak, dokładnie. WYPRZEDANO JĄ. W kilka dni.

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY TWIERDZĄ, ŻE TA SPÓDNICA Z ZARY BĘDZIE HITEM TEGOROCZNYCH ŚWIĄT

Czy jest na sali ktoś, kto jest w stanie wytłumaczyć nam ten fenomen? Bardzo chętnie posłuchamy wszystkich opinii. Czekamy też oczywiście na wysyp karnawałowych stylizacji na instagramie – czujemy, że to będzie gorący model w sylwestrową noc.

Gdyby jednak miała wrócić a Wy chciałybyście na nią zapolować, znajdziecie ją STRONIE .

Brzydka sukienka wróciła w nowej odsłonie. Tym razem Zara stawia na czarny welur
Brzydka sukienka wróciła w nowej odsłonie. Tym razem Zara stawia na czarny welur
Brzydka sukienka wróciła w nowej odsłonie. Tym razem Zara stawia na czarny welur