Biżuteria dla przyjaciółki nie musi być droga, ale powinna coś znaczyć, aby pokazać Twojej przyjaciółce, jak bardzo Ci na niej zależy. Wspólne bransoletki są doskonałym sposobem na zademonstrowanie swojej przyjaźni.

Bransoletka jako prezent dla przyjaciółki

Bransoletka BFF jest najpopularniejszym prezentem wręczanym przyjaciółce z okazji jej urodzin, świąt czy Dnia Przyjaźni. Najczęściej wybieranym prezentem jest bransoletka, w przeciwieństwie do pierścionka, którego nie musisz znać jej dokładnego rozmiaru.

Bransoletki przyjaźni pozwalają na spersonalizowanie ich za pomocą spersonalizowanego graweru lub zawieszki tematycznej, a jak wiadomo spersonalizowane prezenty są najbardziej wzruszające. Zakup bransoletek przyjaźni, czyli dwóch tego samego rodzaju, które będą reprezentować Waszą silną więź, to fantastyczny pomysł.

Na co zwrócić uwagę wybierając prezent dla przyjaciółki?

Pierwszą rzeczą, którą powinnaś wiedzieć, jest to, ile masz pieniędzy, co znacznie ułatwi Ci poszukiwania. Po drugie, zastanów się nad stylem swojej przyjaciółki – jeśli lubi minimalistyczne dodatki, rozważ kupienie jej czegoś z tym motywem, w przeciwnym razie może to nie być idealny prezent.

Jaki rodzaj biżuterii preferuje, czy jest to złoto czy srebro i czy ma alergię na któryś z metali, to kolejne istotne pytanie. Kluczowe jest, aby mieć co do tego pewność. Ostatnim, ale nie mniej ważnym krokiem jest zastanowienie się, z czym kojarzy Wam się Wasz związek – może oboje jesteście kociarzami lub często razem podróżujecie?

Zawieszki literki

Bransoletki z zawieszkami w kształcie liter to klasyczny pomysł, który może być dostosowany do każdej dziewczyny. Możesz wybrać początkowe litery swojego imienia lub inicjały, w zależności od Twoich preferencji. Delikatna wytrawiona litera będzie zawsze wywoływać uśmiech, gdy ją zobaczysz. Dodatkowo, złota literka posiada zapięcie, dzięki czemu możesz ją dołączyć do innej biżuterii.

Znak zodiaku

Wierzysz w horoskop swojej dziewczyny i wasze znaki zodiaku są zgodne? Bransoletka ze znakiem Waszych znaków zodiaku będzie idealna! Złoty rak lub ryba wysadzana diamentami to urocze symbole, które mogą być również wykorzystane jako atrakcyjne ozdoby na Twoim nadgarstku. Na pewno odkryjesz taki, który pasuje do Twojego astrologicznego

Minimalistyczna bransoletka na sznurku

Wiemy, że nie wszystkie kobiety lubią typową biżuterię, dlatego naszą ostatnią propozycją jest bransoletka z blaszek złotych na sznurku. To proste rozwiązanie z odpowiednim miejscem na grawerunek – może to być wszystko, od ważnej daty po znaczące zdanie – wszystko zależy od Ciebie.

 

Artykuł partnera