Piękny, połyskujący łańcuszek zawieszony tuż przy kostce to symbol znów popularnych lat ’00. To także rodzaj biżuterii, który jak żaden inny, kojarzy się ze słońcem, plażą i wakacjami. Bransoletki na nogę powracają do mody, ale oprócz lśniących złotych łańcuszków i plecionek pojawiły się również nowe propozycje. Przedstawiamy najpiękniejsze inspiracje.

Jednym z największych biżuteryjnych trendów w tym sezonie są muszle. To symbol, który opanował te wakacje. Nosimy je na szyi, rękach i palcach, a teraz także na nodze. Wyglądają pięknie zarówno w wersji boho – z brązowym rzemykiem oraz bardziej eleganckiej odsłonie, czyli zawieszone na cienkim łańcuszku.

DODATEK, KTÓRY UZUPEŁNI WYGLĄD TWOICH BUTÓW. JEST HITEM TEGO LATA

Kolejną propozycją jest bransoletka celebrytka. To delikatna, zmysłowa i bardzo kobieca wersja. Nie różni się wiele od klasycznych modeli. Jest tylko jedna mała różnica – tym razem zdobi nogę zamiast dłoni. Propozycji jest naprawdę wiele – możemy wybrać złoty lub srebrny łańcuszek z zawieszką w kształcie serca, koniczynki, kwiatu lub gwiazdy.

A jeśli chcemy znów przenieść się do lat ’00 – najlepszy okaże się bransoletka-plecionka albo klasyczne drewniane koraliki.

TO NAKRYCIE GŁOWY ZNÓW STAJE SIĘ MODNE. SPRAWDŹ JAK JE NOSIĆ