Zabiegi z wykorzystaniem botoksu są niezwykle popularne. Kult piękna rozwinął się do tego stopnia, że kobiety są w stanie znieść naprawdę wiele, aby ich skóra pozostała piękna i gładka. Myślałyśmy, że w kwestii medycyny estetycznej wiemy już naprawdę wiele, ale okazuje się, że eliksir młodości można wykorzystać nie tylko do wygładzenia zmarszczek.

Blotoks to nazwa określająca zabiegi na skórę głowy przy użyciu botoksu. Działanie to ma na celu utrzymanie świeżości i sprężystości włosów poprzez ograniczenie wydzielania potu przez skórę głowy.

ZOBACZ TEŻ: EKSPERCI TWIERDZĄ, ŻE TO PRZERAŻAJĄCE SERUM JEST KLUCZEM DO PROMIENNEJ CERY

Efekt ten osiąga się poprzez wstrzyknięcie toksyny botulinowej w skórę głowy. Zabieg wykonuje się na całej powierzchni głowy lub w obszarach ogniskowych, takich jak linia włosów lub bokobrody.

Osoby z nadmierna potliwością czerpia wiele korzyści z takiej terapii, dzięki której włosy pozostają świeże i są pełne objętości. Z zabiegu mogą skorzystać również osoby, które nie doświadczają intensywnego pocenia się.

ZOBACZ TEŻ: TWÓJ SUCHY SZAMPON MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ZAPALENIA SKÓRY, ŁUPIEŻU I… ŁYSIENIA!

Za przyjemność obudzenia się z pięknymi, perfekcyjnymi włosami trzeba zapłacić około 4 tysięcy złotych, a efekt utrzymuje się od trzech do sześciu miesięcy.

Co Wy na to?