Żona Artura Boruca, Sara, pojawi się w dzisiejszym odcinku Project Runway. Rano gościła również na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swoimi występnie w programie, a także o swoim stylu oraz córeczkach. Ciekawe?

ZOBACZ TEŻ: SARA BORUC NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ WYSTĘPU W PROJECT RUNWAY

Okazuje się, że Sara niezbyt dobrze czuła się w roli surowego jurora.

Nie przepadam za ocenianiem stylizacji innych, bo sama wiem, jak ciężko jest czasami przyjąć tą krytykę. Bardzo często jestem krytykowana, dlatego wiem, że czasami jest to bolesne, czasami niesprawiedliwe – powiedziała.

style="overflow:hidden;">Zdradziła również, jaka atmosfera panuje na planie programu.

Jak wygląda Project Runway od środka? Burzliwie! Anja rządzi tam! No oczywiście. To jest jej program. Może sobie więc porządzić. Było spięcie z Marcinem Tyszką, ale Anja do niego mówi: „Wiesz co? Jak będziesz miał swój program to będziesz wtedy decydował!” – powiedziała żartobliwie blogerka.

style="overflow:hidden;">Jak reaguje na krytykę dotyczącą jej bardzo drogich stylizacji?

Ja już nie reaguje, bo ile razy można to samo powtarzać. Blogerki na całym świecie pokazują drogie rzeczy i to jest normalne. W Polsce jest wiele halo, bo my byłyśmy jako pierwszym blogiem, który zaczął pokazywać droższe marki. Ale dzięki temu ja dostaje wejściówki na pokazy, na które inne blogerki, które reprezentują sieciówki, nie mają wejścia. One chodzą na inne pokazy, ja na inne. Ja mogę inne rzeczy ludziom przekazać, ale ja nikogo do tego nie przymuszam, to jest przecież dobrowolne – skomentowała.

style="overflow:hidden;">

Uważam, że są odpowiedniki w sieciówkach, które czasami są wręcz tak żenujące, że mi skacze ciśnienie, że ja wydałam tyle pieniędzy na daną rzecz, a w sieciówce jest coś tak podobnego i często z dobrego materiału. Także myślę, że można sobie poradzić – powiedziała.

style="overflow:hidden;">Jesteście ciekawe, czy córeczki Sary interesują się modą?

Starsza w ogóle! Starsza jest bardzo ciekawa świata, jest strasznie inteligentna i lubi się uczyć. Czasami przyznam szczerze, że mnie zagina, jej angielski jest już bardzo płynny. Pomagam jej w lekcjach, ale czasami naprawdę już nie ogarniam! Szczególnie jeżeli chodzi o słowa – pochwaliła się Boruc.

style="overflow:hidden;">Będziecie oglądać dzisiejszy odcinek?

Sunny day! Thank you @p4fblog for this lovely and comfy coat 😘❤️ #coat #spring #sun #levis #adodas #zaquad #kelly #fendi #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

New post… SinByMannei.com #now #newpost #blog #fashionblog #fashionblogger #streetfashion #streetstyle #pfw #pfw15 #spring #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)