Zaledwie kilkanaście dni temu marka L’Oréal Paris ogłosiła, że jej nową ambasadorką będzie modelka znana z idealnych, kobiecych kształtów, Lara Stone (news TUTAJ), a już dziś ma dla nas kolejną rewelację.

Do grona gwiazd, takich jak Cheryl Cole, Claudia Schiffer, Jennifer Lopez, czy Beyoncé dołączyła kolejna piękność – jasnowłosa aktorka Blake Lively.

Blake ucieleśnia nowoczesny model idealnej urody w stylu Hollywood glamour. Jest kwintesencją elegancji i zmysłowości. Stała się ikoną urody dla całej generacji młodych kobiet. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że możemy przywitać ją w rodzinie L’Oreal Paris – powiedział Cyril Chapuy, globalny dyrektor marki.

Blake również nie kryje radości z nowej roli:

Jestem szczęśliwa, że mogę dołączyć do grona niezwykłych kobiet reprezentujących L’Oreal Paris. Dorastałam razem z hasłem „Jesteś tego warta!” i towarzyszy mi ono każdego dnia. To ważne, by ta świadomość była w każdej kobiecie. Piękno jest naszą osobistą tajemnicą, jest ukryte wewnątrz nas samych. Jestem dumna, że mogę reprezentować markę reprezentującą takie wartości.

Jak Wam się podoba nowa ambasadorka L’Oreal Paris? Przyznajcie, że pierwsze zdjęcia promocyjne są zachwycające!

Blake Lively nową twarzą L'Oreal Paris!

Blake Lively nową twarzą L'Oreal Paris!

Blake Lively nową ambasadorką L'Oreal Paris!