Nie tylko osoby prywatne decydują się na wsparcie Strajku Kobiet. Jak wesprzeć Strajk Kobiet? Poza uczestnictwem w protestach, możesz zrobić to na wiele różnych sposobów. Warto z nich skorzystać, jeśli nie jesteś w stanie pojawić się osobiście. Możesz wziąć udział w jednym z wydarzeń online lub wesprzeć zbiórkę na działalność Strajku Kobiet. Coraz więcej firm decyduje się również na wyrób produktów związanych ze strajkiem, z których przychód w całości zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. Biżuteryjna marka Umiar dołączyła do Strajku Kobiet.

Strajk Kobiet – dziś wielki Marsz na Warszawę. Jakie są plany na kolejne dni?

Jak wesprzeć Strajk Kobiet?

Jeśli zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby wesprzeć protestujące osoby, kiedy nie możesz pojawić się na strajku, warto rozejrzeć się wśród akcji, które są organizowane online. Biżuteryjna marka Umiar stworzyła specjalny model kolczyków. Cały dochód przekażą Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet.

Dziennikarka TVP3 Poznań zrezygnowała z pracy. Wsparła strajkujące kobiety

Wyjątkowa biżuteria

Kolczyki są bardzo minimalistyczne, mają kształt błyskawicy – symbolu Strajku Kobiet. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej za 170 zł oraz złotej za 190 zł. Model nazywa się Bellum. Monolityczne kolczyki o oryginalnym kształcie zostały wykonane z cienkiego drucika do przekładania przez dziurkę. W całości są tworzone ręcznie ze srebra próby 925 lub pozłacane 24-karatowym złotem. Dochód zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. To jedna z wielu polskich marek, które dołączyły do wsparcia Strajku. Jeśli zastanawiasz się, jak wesprzeć Strajk Kobiet, warto rozważyć zakup specjalnej biżuterii.

Zdecydujecie się na dołączenie do inicjatywy i wsparcie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet poprzez zakup tych kolczyków?

Jak wesprzeć Strajk Kobiet? źródło: umiar.pl