Według magazynu People, królową Elżbietę II sfotografowano oficjalnie jako monarchinię po trzech tygodniach od śmierci jej ojca. Autorką portretu była Dorothy Wilding, która wcześniej fotografowała pozostałych członków rodziny królewskiej. Zdjęcia królowej Elżbiety II zostały wykorzystane na znaczkach pocztowych oraz jako oficjalny portret królowej w brytyjskich ambasadach na całym świecie.

Meghan Markle w centrum teorii spiskowej związanej z opłakiwaniem królowej Elżbiety II

Na wszystkich zdjęciach miała na sobie biżuterię związaną z jej rodziną. Ostatni portret królowej Elżbiety II został opublikowany dzień przed jej pogrzebem. Jak rodzina królewska zaznaczyła we wpisie na Twitterze, zdjęcie zostało wykonane z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II.

Na zdjęciu, na którym uśmiecha się szeroko, ma na sobie swój charakterystyczny naszyjnik oraz dopasowane do niego kolczyki. Naszyjnik składa się z trzech nici pereł, a ostatnim akcentem biżuterii na zdjęciu jest broszka z akwamarynem. Perły wiele znaczyły nie tylko dla królowej, ale dla całej rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II otrzymała je w 1935 roku od swojego dziadka króla Jerzego V. Kochała naszyjnik tak bardzo, że zrobiła jego kopię, aby mogła go częściej nosić bez używania oryginału.

Raport EasyToys pokazuje, jakie fantazje seksualne mają Polki i Polacy w łóżku