Co proponują styliści na nadchodzącego sylwestra i karnawał? W światowej modzie już od niezmiennie popularne są proste w kroju i fasonie suknie z gładkich i połyskliwych materiałów. Jakie biżuteryjne dodatki będą się dobrze komponowały z taką kreacją? Co wybrać, żeby postawić decydującą „ kropkę nad i” w swoim wieczornym image ?

Poniżej przedstawiamy kilka wartych zainteresowania propozycji, znalezionych na www.glimmer.pl. Internetowa galeria, założona przez Katarzynę Luch, projektantkę z Wrocławia, proponuje biżuterię ręcznie tworzoną, w pojedynczych egzemplarzach. Główne media to kamienie półszlachetne, srebro i szkło. Wzrok przyciągają głównie misterne i duże naszyjniki i medaliony, które zostały wykonane z półszlachetnych kamieni i srebra. Możemy wybrać między naszyjnikiem z czerwonego korala lub karneolu, ciemnozielonego labradorytu lub turkusu i agatu w kolorze morza.

bizuteria Nam najbardziej przypadł do gustu komplet perłami, naśladujący koronkowe sploty.

Na wieczorne wyjście możemy wybrać elegancką wersję monochromatyczną lub zaszaleć, zestawiając suknię w ciemnym odcieniu z soczystym koralem lub turkusem. Dla Pań, które planują włożyć suknię z zabudowanym dekoltem ciekawą propozycją będzie komplet składający się z bransoletki i kolczyków.

Duże kolczyki to świetny wybór, jeśli w planach masz przyjęcie w domu. Wieczorowe, połyskliwe dodatki dodadzą twarzy blasku, wydłużą sylwetkę i dodadzą smaczku.

bizuteria artystyczna

bizuteria artystyczna

bizuteria artystyczna

bizuteria artystyczna

bizuteria artystyczna

bizuteria artystyczna