Łatwym sposobem na uatrakcyjnienie każdej stylizacji są dodatki. Mowa o opaskach na głowę, torebkach, paskach i oczywiście biżuterii. Nasze ukochane ozdoby są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Zazwyczaj współczesna biżuteria jest wykonana z metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro lub platyna.

Według The Web Capitals biżuteria DIY powróciła w 2021 roku, zgodnie z głównym trendem rzemieślniczym. Bogaci i sławni, tacy jak Gigi Hadid, Demi Lovato i Chiara Ferragni chwalą się swoimi naszyjnikami z koralików i zawieszkami do telefonu na Instagramie, wywołując niezwykły entuzjazm. Nawet wysokiej klasy projektant Bottega Veneta ma pomysłową kolekcję. Domowe wyroby podbiły serca 2022 roku, biżuteria mankietowa będzie gwiazdą 2023 roku.

Biżuteria na ostatnim portrecie królowej Elżbiety II znaczy więcej niż myślisz

Co to jest biżuteria mankietowa?

Istnieje kilka wzorów biżuterii mankietowej. Zazwyczaj owija się wokół ramienia lub nadgarstka. Według Gem Select biżuteria mankietowa sięga starożytnych kultur. Cywilizacje na całym świecie zdobiły naramienniki na ramionach.

Jak stylizować biżuterię mankietową?

Możesz sparować tego typu biżuterię z dowolną stylizacją z krótkim rękawem. Mówimy o kamizelkach, bezrękawnikach, sukienkach z wiązaniem na szyi i wszystkim pomiędzy. Biżuteria mankietowa idealnie podkreśla ramiona. Ale nie pozwól, aby długi rękaw powstrzymał Cię od noszenia takich bransoletek. Prada stylizowała swoją kolekcję na przykład na swetry.

Popularny makijażowy trend w nowym wydaniu. Pójdziesz tak do biura, olśnisz na imprezie

Sonda

biżuteria mankietowa

Lubisz biżuterię mankietową?