Biel i czerń nie mają sobie równych. Zwłaszcza, jeśli pracujesz w poważnej instytucji. Na co dzień musisz być elegancka i skromna. Nie oznacza to, że kobiecość zostawiasz za drzwiami.

Proponujemy więc elegancką małą czarną i kobiece dodatki. Buciki Versace lśnią na odległość, a jednocześnie zaskakują białym spodem i seksowną szpilką. Nie lubisz takich obcasów? Wypróbuj grzeczne balerinki.

A na chłodniejsze dni eleganckie, proste kozaczki. Jeśli jednak ponosi Cię czasem fantazja proponujemy oryginalne szpileczki od Christiana Louboutin.

Do tego obowiązkowo torba. Wcale nie musi pasować idealnie do obuwia, choć paczworkowatej nie polecamy. Możesz postawić na lakierowaną albo skórzaną z niezliczoną ilością kieszonek. Ewentualnie spróbuj którejś z Legend.

Ważne jest też coś na ramionka. Możesz wybrać klasyczną marynarkę z klapeczkami albo bardziej kobiecą z zaokrąglonym kołnierzykiem i błyszczącymi zdobnikami. A może jeszcze do tego rękawiczki?

Oczywiście zawsze sprawdzają się spodnie w kancik i męska koszula, ale czemu mamy się pozbawiać tego co w nas najlepsze:)