Oto kolejny dowód na to, że aby odnieść ogromny sukces sprzedaży, wystarczy swój produkt dać to do zareklamowania Kim Kardashian i jej znanym siostrom. Tym razem mowa o butach, które przy współpracy z marką Adidas zaprojektował Kanye West. Pamiętacie bitwę o ubrania Balmain dla H&M? Teraz jest wojna o Yeezy!

ZOBACZ TEŻ: BUTY OD KANYE WEST HITEM! NA EBAY KOSZTUJĄ FORTUNĘ…

Okazuje się, że o Yeezy Boost 350 „biją się” nie tylko za granicą, ale również i w Polsce. Buty do tej pory nie były dostępne w sprzedaży w naszym kraju, jednak niedawno pojawiło się kilka par.

Adidas Yeezy Boost 350 w wersji „Oxford Tan” dostępne w WSS!!!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę butów z kolekcji adidas Originals zaprojektowanej przez samego Kanye Westa.
Od pierwszej premiery w lutym tego roku, buty pochodzące z kolekcji Yeezy Season 1, wzbudzają gigantyczne zainteresowanie na całym świecie. Jako pierwsi w Polsce, dajemy Wam możliwość zdobycia ich zarówno za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, jak rownież w nowo otwartej przestrzeni sklepu stacjonarnego Warsaw Sneaker Store!
W związku z mocno ograniczoną ilością par o możliwości zakupu zadecyduje losowanie. Osoby zainteresowane zakupem na odległość, bedą mogli wziąć udział w naszym „online raffle”, rejestrując swoje dane na chmielna20.pl, na specjalnie przygotowanym formularzu, w terminie od 26 do 28 grudnia włącznie.
Chętnych do zakupu w sklepie stacjonarnym, zapraszamy od godz. 11tej, 29 grudnia, gdzie będziemy zbierać zapisy na losowanie in-store. Rejestracja zgłoszeń potrwa do godz. 17tej., aby ok. godz 19tej przeprowadzić losowanie. Nie musimy wspominać, że należy stawić się na losowaniu, aby wrzucony do urny los nie przepadł.
Oczywiście każdy zainteresowany zakupem może wziąć udział w losowaniu tylko jednej pary, w wybranym przez siebie rozmiarze, jednakże zapis do losowania on-line nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w losowaniu in-store!
Cena ustalona przez producenta to 849,99 pln. Losować będziemy buty z przedziału rozmiarowego UK3,5-UK12 (36-47) a więc zapraszamy rownież chętne do zakupu panie!
Serdecznie zapraszamy!!!
Powodzenia!!!
– czytamy na facebookowym profilu Chmielna 20.

style="overflow:hidden;">Losowanie butów odbyło się 29 grudnia w warszawskim stoisku, pojawiło się mnóstwo chętnych. Podobno chęć zakupu nietanich butów wyraziło 7 tysięcy osób! A dostępnych par było tylko kilkanaście… Oczywiście jak możecie się domyślać wszystkie wyprzedały się w mgnieniu oka.

Jak Wam się podobają buty od Kanye? Warte swojej ceny?

Adidas Yeezy Boost 350 w wersji „Oxford Tan” dostępne w WSS!!!Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę butów…

Posted by CHMIELNA 20 on 24 grudnia 2015

Bitwa o buty Yeezy jak wojna o ubrania Balmain x H&M? (FOTO)

Bitwa o buty Yeezy jak wojna o ubrania Balmain x H&M? (FOTO)

Bitwa o buty Yeezy jak wojna o ubrania Balmain x H&M? (FOTO)

Bitwa o buty Yeezy jak wojna o ubrania Balmain x H&M? (FOTO)

Bitwa o buty Yeezy jak wojna o ubrania Balmain x H&M? (FOTO)