Czy między znanymi bieliźnianymi markami dochodzi do swego rodzaju walki na pokazy mody? Do te pory najsłynniejsze na świecie było wielkie coroczne show Victoria’s Secret, jednak dzisiaj, podczas paryskiego tygodnia mody, odbył się pokaz konkurencyjnej marki – Etam. Czyżby reżyser bardzo mocno zainspirował się prezentacją konkurencji?

ZOBACZ TEŻ: NATALIA VODIANOVA PREZENTUJE MAKIJAŻ OD ETAM!

Jak możemy zauważyć – zwykła prezentacja nie wystarczy! Do sukcesu kolekcji potrzebne są gwiazdy, które „poprzeszkadzają” modelkom na wybiegu! W show Etam wzięli udział m.in. Snoop Dog (który był tak zwaną „wisienką na torcie”) i Lilly Wood and the Prick! Zawahałybyśmy się użyć stwierdzenia, że znani artyści przyciągają uwagę bardziej niż sama kolekcja!

Na wybiegu nie zabrakło również naszego polskiego akcentu, Magdalena Frąckowiak godnie reprezentuje nas poza granicami kraju. Co do samej kolekcji to możemy powiedzieć, że jest bardzo różnorodna, znajdziecie w niej zarówno seksowną koronkową bieliznę, kostiumy kąpielowe, jak i różnego rodzaju dodatki i przebrania.

Naszym zdaniem show nie przebiło pokazu VS, jednak gwarantujemy Wam, że jest równie ciekawe i godne obejrzenia. Z całą pewnością nie będą to zmarnowane minuty!

A Wy co myślicie o takim sposobie prezentowania kolekcji?

Final !! #Etam #EtamLiveShow #FashionWeek #fashion #Lingerie #sexy #gorgeous

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Etam France (@etamfrance)

#regram from @laquotidiennedele // #final de folie avec @snoopdogg #EtamLiveShow #FashionWeek #fashion #Lingerie #sexy #gorgeous

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Etam France (@etamfrance)

#Etam #EtamLiveShow #FashionWeek #fashion #Lingerie #sexy #gorgeous un final aussi magique que sexy !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Etam France (@etamfrance)

Il pleut des bulles sur Snoop Dogg et les mannequins pour le final @etamfrance !!! 👙 #Etamliveshow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ELLE (@ellefr)

Snoop Dogg live performance at the Etam show in Paris @snoopdogg @etamfrance #etam #snoopdogg #PFW #FW15

Film zamieszczony przez użytkownika Vogue Paris (@vogueparis)