Macademian Girl to jedna z najbardziej wyrazistych blogerek w polskim show biznesie. Zawsze świetnie ubrana (przemyca na nasze salony prawdziwą feerię barw!), no i oczywiście zawsze świetnie pomalowana. Ostatnio wypuściła własną kolekcję kosmetyków, która powstała przy współpracy z marką Paese, na premierze rozmawiała z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle i zdradziła, że…

ZOBACZ: MACADEMIAN GIRL PRZESADZIŁA Z GŁĘBOKOŚCIĄ DEKOLTU?

Co skłoniło blogerkę do stworzenia własnych kosmetyków?

– To jest pomysł, który chodził za mną od dawna. I tak się udało, że kiedy spotkałam rok temu Karolinę, brand managerkę Paese, praktycznie od razu zaczęłyśmy mówić o tej kolekcji, że musimy ją stworzyć, że musimy to zrobić – mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Według Macademian Girl pomalowane usta to najważniejszy element makijażu, który spokojnie może zastąpić całą resztę.

– Jest to o tyle charakterystyczne, że często moje czytelniczki mówiły: „Tamara, słuchaj, ty musisz mieć kolekcję swoich pomadek, my chcemy to zobaczyć, chcemy zobaczyć, jakie kolory byś dla nas wybrała” – mówi Tamara Gonzalez Perea.

style="overflow:hidden;">Blogerka stworzyła 6 matowych pomadek, które można łączyć z 5 błyszczykami.

– Do tego mamy lusterko, które służy za taki fantastyczny gadżet i piękne kolorowe kosmetyczki w soczystych kolorach, ze skóry, ozdobione kryształkiem Swarovskiego – mówi Tamara Gonzalez Perea.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: MNÓSTWO GOŚCI NA IMPREZIE MACADEMIAN GIRL

A Wy bez którego elementu makijażu nie wychodzicie z domu?

Bez którego elementu makijażu Macademian Girl nie wychodzi z domu? [VIDEO]

Bez którego elementu makijażu Macademian Girl nie wychodzi z domu? [VIDEO]

Bez którego elementu makijażu Macademian Girl nie wychodzi z domu? [VIDEO]