Nawet gdy Beyonce ubiera się casualowo, zawsze zaskakuje swoim stylem. Niedawno na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, które po raz pierwszy dały światu wgląd we współpracę Jay’a-Z z pewną sportową marką.

Chodzi o Pumę, która chętnie angażuje największe gwiazdy świata muzyki. Od jakiegoś czasu w Internecie krążyły plotki dotyczące butów, sygnowanych nazwą najnowszej płyty rapera. Potwierdziły się, kiedy jeden z członków teamu Puma wrzucił na Twittera tajemnicze zdjęcia.

Dystrybucja rozpocznie się najprawdopodobniej w dniu, w którym Jay-Z oficjalnie otworzy swoją trasę koncertową. Kiedy internauci brodzili wśród tak wielu niewiadomych, żona muzyka wrzuciła na Instagram film, który zdradza więcej szczegółów.

ZOBACZ TEŻ: O mamo! Beyonce jeszcze nigdy wcześniej nie miała tak wielkich piersi (FOTO)

Na zdjęciach pozuje w brzoskwiniowych kicks’ach Pumy i kolorowej oversizowej koszulce Stelli McCartney z napisem „Thanks Girls”. Stylizację uzupełniła torebką Off-White, błyszczące bransolety oraz złoto-zielone, wiszące kolczyki.

W tle filmiku przygrywa hit Jay’a-Z „Caught Their Eyes” z jego najnowszej płyty, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, że Beyonce chce, aby jej fani zakodowali parę sneakersów i oczywiście połączyli je Jay’em. Tym bardziej że na jednym ze zdjęć widać nadrukowaną na wkładkę butów, track listę z płyty „4:44”.

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga pokazała rozstepy na piersiach (FOTO)

Celebryci wyrażają swoją miłość w różny sposób, ale miło patrzy się na wsparcie, które Beyonce dała mężowi. Nie dość, że połechtała jego fanów, zdradzając więcej szczegółów na temat współpracy rapera z Pumą to jeszcze pokazała niesamowitą solidarność z działaniami męża. Super!