Wygląda na to, że Beyonce w każdej kolejnej stylizacji widzi okazję do stworzenia zabawnego kolażu na Instagram. Jej followesi ponownie dali się porwać i zachwycają się jej poporodową sylwetką. Beztroski post o ołówkowej spódnicy w sportowo-eleganckiej stylizacji podbił serca jej fanów.

Piosenkarka połączyła czarno-białą spódnicę midi z wysokim stanem z niebieską, krótką bluzą z kapturem Off-White. Choć bluza nie wygląda na luksusowy projekt, kobiety, które chciałyby kupić identyczną, musiałyby wydać ponad tysiąc złotych!

Bey nie mogła się powstrzymać, aby nie zaprezentować również koronkowego, seksownego stanika. Przy okazji prezentacji stanika pokazała także swój wyrzeźbiony brzuch, który jak na młodą mamę jest naprawdę w dobrej formie.

ZOBACZ TEŻ: BEYONCE PO CIĄŻY MA PUPĘ JAK… KIM KARDASHIAN?! MUSICIE ZOBACZYĆ TE ZDJĘCIA!

Malutka, pomarańczowa torebka tchnęła nieco życia w stonowaną kolorystycznie stylizację. Do zestawu trafiły także szpilki Off-white z różową podeszwą. Subtelny makijaż pokryty przez okulary w pomarańczowej oprawce. Poza stylizacją chcemy podzielić się z Wami jeszcze jedną ciekawą i bardzo ważną obserwacją.

Zauważyłyście, że Beyonce używa platform społecznościowych głównie do publikowania postów o modzie, muzyce lub pomocy potrzebującym?

Taką postawę cenimy i zastanawiamy się, co myślicie o tej stylizacji!