Na łamach magazynu People ogłoszono listę dziesięciu najlepiej ubranych, znanych kobiet. Każda z pań, o których za chwilę napiszemy, wygrała w pewnej kategorii. W gronie zwyciężczyń zabrakło takich gwiazd, jak Rihanna, Angelina Jolie czy Sienna Miller. Nie ma żadnej z sióstr Olsen, ani młodych eksperymentatorek w stylu Taylor Momsen.

Kto zatem znalazł się na liście?

Po pierwsze Kate Winslet, jako najlepiej prezentująca się na czerwonych dywanach. Reese Witherspoon wyróżniono za najlepsze krótkie sukienki. U Michelle Obamy doceniono styl glamour. Taylor Swift zebrała pochwały za swoje efektowne, zwracające uwagę suknie, w których występuje podczas gal.

Z kolei Beyonce wyróżniono za niezły styl, który pokazuje na ulicy – piosenkarka została gwiazdą w kategorii street shic. Vanessa Hudgens według magazynu najlepiej nosi ubrania w stylu hippie, a Cameron Diaz najlepiej z wszystkich celebrytek prezentuje się w dżinsach.

Freidę Pinto doceniono za najlepsze użycie koloru w stylizacjach, Nicole Richie okrzyknięto najlepiej ubraną przyszłą mamą.

I na koniec niespodzianka. Do grona celebrytek, które znaczą coś w dziedzinie mody, wdarła się Kim Kardashian. Co prawda w tym roku w kategorii strojów kąpielowych, ale kto wie, co będzie za rok…

Tutaj możecie zagłosować na najlepiej ubraną celebrytkę.