Kiedy świat mody dalej propaguje kult wychudzonej sylwetki, buntownicza wokalistka zespołu The Gossip zupełnie się tym nie przejmuje i bez kompleksów prezentuje się w kolorowych i odważnych kreacjach.

Pomimo sporej nadwagi, Beth nie wstydzi się swojego ciała stanowiąc wzór dla wielu osób borykających się z problemem otyłości. Dzięki swojej ogromnej pewności siebie zjednała sobie sympatię nie tylko fanów,ale też samego guru mody Karla Lagerfelda,na którego pokazach zasiada w pierwszym rzędzie.

Ostatnio w jednym z wywiadów wyjawiła jak bardzo frustruje ją to, kiedy wchodzi do sklepu i nie ma dużego wyboru, a modele dla puszystych są dla niej zbyt nudne do noszenia. Zgłosiła się więc na ochotnika by zaprojektować własną kolekcję dla kobiet i mężczyzn o obfitych kształtach :

” Dajcie mi tą pracę. Chcę projektować, chcę stworzyć coś wyjątkowego dla dużych dziewczyn i dużych chłopaków. Chcę by produkowano fajne ciuchy w większych rozmiarach. ”

Na jej apel zareagowała brytyjska marka Evans, której oferta skierowana jest do osób powyżej rozmiaru 42. Ditto zaprojektuje ubrania utrzymane w stylistyce lat 80. i 50. nie zabraknie motywów kwiatowych,pajęczej sieci czy kostek domino.

Kolekcja sygnowana nazwiskiem Beth, trafi do sklepów na początku lipca.

www.evans.co.uk

A jak Wam się podoba styl Beth Ditto ?