Bella Hadid zaatakowała doroczne show Victoria’s Secret dosłownie na skrzydłach. Jej wybiegowe poczynania najprawdopodobniej dodały jej odwagi, ponieważ to, co pokazała na Instagramie, delikatnie mówiąc, nie jest skromne.

Cofnijmy się jeszcze o kilka dni. We wtorkowy wieczór 28 listopada Bella Hadid onieśmielała w czerwonej, obcisłej sukience. Najwyraźniej sukienka nie była wygodna. Po powrocie do domu 21-letnia modelka natychmiast pozbyła się ubrań. Na dowód swojej wolności opublikowała na Instagramie filmy, na których pokazała więcej niż dotychczas.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER I BELLA HADID MAJĄ OBSESJĘ NA PUNKCIE TEGO POGROMCY PRYSZCZY!

Zalotne pozy nie powstrzymały jej od strategicznego myślenia. Pomimo pozowania topless w odpowiednim momencie zasłoniła piersi ręką, tak aby jej fani mogli się tylko domyślać, jak wygląda jej najsłodsza tajemnica. Ponieważ nagrane video mówi samo za siebie, Bella postanowiła pozostawić je bez komentarza.

Internauci nie mogli przejść obok nich obojętnie, dlatego w komentarzach płynęły komplementy oraz propozycje zamążpójścia. Bella postanowiła nie odpowiadać i pozostawić Interanutów z ich wyobraźnią.

ZOBACZ TEŻ: SUTKI, INSTAGRAM I SKUTKI, CZYLI BELLA HADID I ZMYSŁOWY LOT NAD NOWYM JORKIEM

Myślicie, że wypada publikować tego typu filmy?