Nikt do tej pory nie wiązał Ariany Grande z siostrami Hadid. Jedyne możliwe zdjęcie jakie im razem zrobiono, to wybieg dla Victoria’s Secret kilka lat temu, gdzie piosenkarka została zaproszona przez markę, a na wybiegu przechadzały się zarówno Bella, jak i Gigi. Okazuje się jednak, że mają wiele wspólnego ze sobą. Jedną z tych rzeczy jest styl oraz wybory urodowe.

W piątek wieczorem internet obiegły zdjęcia Belli Hadid, która wraz ze swoim chłopakiem, znanym pod pseudonimem The Weeknd wychodzili z apartamentu modelki w Nowym Jorku. Jednak uwagę paparazzi i internautów przyciągnął nie tylko skąpy ubiór tych dwojga (biorąc pod uwagę super niskie temperatury w mieście), a fryzura modelki, która była identyczna z tą, która jest wizytówką właśnie Grande.

ZOBACZ TEŻ: YOLANDA HADID TWIERDZI, ŻE JEJ DZIECI NIGDY NIE MIAŁY OPERACJI PLASTYCZNYCH

Wysoko upięty kucyk i długie włosy były widoczne z daleka. Modelka założyła do tego złote koła oraz dresowy komplet – czarną bluzę ze spodniami oraz białe sneakersy. Jako główny dodatek dobrała też „bazarową” torbę od Diora, za którą trzeba zapłacić ponad 10 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że choć wygląda to ładnie i z pewnością modnie, to zupełnie nie pasuje nam do stylu zbuntowanej i „groźnej” spojrzeniem Belli.

Biorąc pod uwagę jednak jej ostatnie zdjęcia, modelka wydaje się być w świetnej formie, tak, jak jej związek oraz kariera. Za obie rzeczy gorąco trzymamy kciuki!

A jak Wam podoba się Bella w wersji a’la Ariana?

Bella Hadid inspiruje się Arianą Grande? Te zdjęcia mówią same za siebie!
Bella Hadid inspiruje się Arianą Grande? Te zdjęcia mówią same za siebie!
Bella Hadid inspiruje się Arianą Grande? Te zdjęcia mówią same za siebie!