Ta wiadomość może być niemałym zaskoczeniem dla fanek Behati Prinsloo i Adama Levine’a. Modelka i jej muzykujący mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Behati Prinsloo w basenie

Tak przynajmniej twierdzą reporterzy US Weekly. Ponoć aniołek Victoria’s Secret jest już w trzecim, być może czwartym miesiącu. Na razie jednak para nie wydała oficjalnego oświadczenia, ani nie zdementowała/potwierdziła plotek, w których tym razem może być odrobinę prawdy…

Wystarczy przypomnieć o mocnej deklaracji piosenkarza, który w 2014 roku, wkrótce po ślubie z modelką oświadczył, że mógłby mieć nawet… setkę dzieci. Czyżby właśnie zaczął realizować obietnicę?

ZOBACZ TEŻ: Kryzys u Adama Levine i Behati Prinsloo zażegnany

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, Behati zostanie mamą już wczesna jesienią tego roku. Myślicie, że będzie miała szansę na występ w wielkim pokazie Victoria’s Secret, nagrywanym w listopadzie? Przypomni, że w podobnej sytuacji znalazła się w 2012 roku Adriana Lima. Modelka w ekspresowym tempie wróciła jednak do formy i już dwa miesiące po porodzie paradowała w skąpym wdzianku po wybiegu show VS.

Ciekawe, czy pochodząca z Namibii 26-latka powtórzy wyczyn swojej starszej koleżanki.

Behati Prinsloo i Adam Levine zostaną rodzicami!

Behati Prinsloo i Adam Levine zostaną rodzicami!

Behati Prinsloo i Adam Levine zostaną rodzicami!