Wczoraj wieczorem odbyła się jedna z najważniejszych imprez muzycznych – MTV Video Music Awards. Oczywiście nie zabrakło na niej najważniejszych hollywoodzkich gwiazd, które przyciągały uwagę wyjątkowymi kreacjami. Tego wieczoru zaskoczeniem okazała się być amerykańska raperka Cardi B.

ZOBACZ TEŻ: FRYZJER LUCY HALE UJAWNIŁ SEKRET SZKLANYCH WŁOSÓW AKTORKI!

Zaledwie miesiąc temu Cardi B urodziła swoje pierwsze dziecko, a już pojawiła się na czerwonym dywanie w olśniewającej kreacji. Raperka znana ze swoich ekstrawaganckich stylizacji, tym razem postawiła na bardzo elegancką wersję. Wybrała aksamitną suknię w pięknym śliwkowym kolorze projektu Nicolasa Jebrana.

Gwiazda prezentowała się rewelacyjnie, ale to nie sama kreacja spowodowała wiele zamieszania wokół jej osoby. Cała uwaga skupiła się na nowej, bardzo krótkiej fryzurze Cardi B.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER W NOWEJ FRYZURZE!

Piosenkarka postawiła na jedno z najmodniejszych cięć tego sezonu – eleganckie, bardzo kobiece pixie cut. Jej nowa fryzura świetnie komponowała się z makijażem wykonanym przez makijażystkę Erikę La Pearl. Ciemne, przydymione oko i duże szmaragdowe kolczyki doskonale komponowały się z nowym wyglądem raperki.

A Wam jak się podoba?