Brytyjska sieciówka Primark przygotowuje na wiosnę i lato linię bardzo kobiecej bielizny w niskich cenach – najtańsze produkty będzie można nabyć już za 3 funty.

Linia zostanie podzielona na cztery podstawowe kolekcje, których mały podgląd już znalazł się w sieci.

College Re-Union – to kolekcja z najskromniejszym wzornictwem, modele są sportowe, wykonane w większości z czystej bawełny. W ramach ozdoby pojawić się ma tu dawno nie widziany nadruk z cyframi.

Enchanted – najbardziej romantyczna i kobieca bielizna, utrzymana w odcieniach beżu i różu, z dużą ilością koronki i subtelnych zdobień.

Candy Shop – kolekcja dla kobiet lubiących zabawne wzornictwo i bogatą kolorystykę. W tej kolekcji pojawią się modele stylizowane na styl lat pięćdziesiątych – można się więc spodziewać groszków i kokardek. Do tego wszystkiego dojdą kwiatowe nadruki no i oczywiście kolory – cukierkowy róż, żółć, jabłkowa i miętowa zieleń.

Wayfarer – ta kolekcja jest reklamowana jako najbardziej elegancka ze wszystkich tu prezentowanych. W jej ramach spodziewać się można inspiracji stylem marynarskim. Poszczególne modele będą utrzymane w odcieniach bieli, błękitu i czerwieni.

Jak Wam się podoba?