Zbliżająca się jesień należy do wygodnych ubrań sygnowanych przez Barbie. Do sklepów trafiła właśnie bowiem najnowsza, inspirowana logotypem i samą Barbie, mini-kolekcja Sinsay. Jednakże po kultową lalkę sięgają też w swoich jesiennych odsłonach Undiz oraz Tezenis, proponując ciepłe bluzy, piżamy, spodenki i luźne koszulki. Ta odsłona udowadnia, że Barbie sprawdza się także w wersji casualowej.

Ikoniczna gwiazda pop-kultury nieprzerwanie, od ponad 50 lat, wpływa na kreatorów mody i firmy odzieżowe na całym świecie. Projekty inspirowane modną lalką nierzadko kojarzą się z „cukierkowym” odcieniem różu i wyjściowymi kreacjami. Jednak Barbie, która wciąż bawi się modą, po raz kolejny zaskakuje i wyznacza nowe trendy. Tym razem, trafiła na współczesne fasony, a przy okazji odczarowuje róż. Tej jesieni, w najnowszych kolekcjach inspirowanych Barbie, dominują klasyczne modele uzupełniające całodniowe outfity, ale fanki tej kultowej lalki znajdą także coś wygodnego do domu. Jest to propozycja dla dziewczyn, które nawet w codziennych stylizacjach bawią się modą i traktują ją z przymrużeniem oka.

Do sieci sklepów Sinsay trafiła właśnie licencjonowana mini-kolekcja ubrań inspirowana Barbie. Marka po którą sięgają młode,niebojące się eksperymentować z modą dziewczyny, użyła wizerunku Barbie, udowadniając, że ta modna trendsetterka idealnie pasuje także do współczesnych stylizacji. Na fanki odważnych połączeń czekają w sklepach Sinsay dwa t-shirty oraz bluza. Na czarnej, klasycznej bluzie ze ściągaczem oraz ciemnoszarym t-shircie bez rękawów w białe gwiazdki wykorzystane jest kultowe logo.

Barbie w jesiennych kolekcjach Sinsay, Undiz i Tezenis!

Koszulkę szczególnie upodobała sobie ambasadorka Barbie, wokalistka Ewelina Lisowska. Delikatny, pastelowy róż, w połączeniu z ciemnoszarym tłem koszulki, nadaje rockowym stylizacjom Eweliny dziewczęcego uroku.

Barbie w jesiennych kolekcjach Sinsay, Undiz i Tezenis!

W mini-kolekcji Sinsay nie mogło zabraknąć samej Barbie. Trzeci element to biały t-shirt z wizerunkiem lalki oraz humorystycznym przekazem dla każdej odważnej fanki mody: „Always wear a crown”. Mini-kolekcja z Barbie od września jest dostępna we wszystkich sklepach Sinsay!

Barbie w jesiennych kolekcjach Sinsay, Undiz i Tezenis!

Sinsay to niejedyna jesienna odsłona modowych kolekcji inspirowanych Barbie. Francuska firma Undiz prezentuje Barbie w domowej wersji casual. Do wyboru mamy piżamy, spodenki, koszulki oraz sportowe bluzy z wyznaniami („I love Ken”) lub kalifornijskim słońcem i sloganem -„California Dream”.

Barbie w jesiennych kolekcjach Sinsay, Undiz i Tezenis!

Sentyment do kultowej lalki udowadnia w tym sezonie także włoska marka Tezenis. Wszystko za sprawą jesiennej kolekcji o nazwie Barbie Loves Tezenis. Na projektach pojawia się zarówno logo Barbie, jak i wizerunek lalki z zabawnymi sloganami, m.in. „I Sweat Glitter”.

W skład linii wchodzą: koszulki nocne, piżamy, t-shirty, i bluzy.

Barbie w jesiennych kolekcjach Sinsay, Undiz i Tezenis!

Najnowsze, nawiązujące do Barbie projekty, pokazują, że ta kultowa fashionistka wciąż inspiruje nie tylko przy tworzeniu letnich kolekcji i eleganckich sukien, ale także jesiennych, ciepłych bluz, a nawet piżam. Proponowane przez Sinsay, Undiz czy Tezenis projekty dodają dziewczęcości oraz przypominają, że Barbie to wciąż ikona, która pomaga traktować modę z lekkim przymrużeniem oka, nawet w domowych, wygodnych stylizacjach.