Większość gwiazd może pochwalić się pokaźną kolekcją ubrań i dodatków. Nic dziwnego – w końcu nienaganny wygląd jest bardzo istotną częścią ich pracy. O swoim stylu, zakupach i ulubionych ubraniach z agencją informacyjną Newseria Lifestyle rozmawiała ostatnio Barbara Kurdej-Szatan.

ZOBACZ: BASIA KURDEJ-SZATAN W OPOLU WYGLĄDAŁA JAK… MATURZYSTKA?

Aktorka przyznaje, że uwielbia czuć się komfortowo, najchętniej wybiera rzeczy wygodne. Jest wielką fanką ubrań o luźnym, zwiewnym kroju – rzadko wkłada na siebie rzeczy obcisłe.

– Najczęściej chodzę na płaskich butach i chyba najbardziej lubię dżinsy. Teraz, w lecie, sukienki, bardzo lubię długie sukienki, takie zwiewne – mówi Barbara Kurdej-Szatan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Basia stara się utrzymywać porządek w szafie, dlatego często robi w niej porządki.

– Ostatnio robiłam taką czystkę, miałam sporo rzeczy, które twierdziłam, że jeszcze założę, ale dalej ich nie noszę, więc muszę to zdecydowanie przetrzebić – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

style="overflow:hidden;">Aktorka przyznaje, że ma w szafie kilka ubrań, do których jest bardzo przywiązana. Są to m.in. spodnie dzwony, które nosiła w pierwszych latach nauki w liceum.

– Długo ich potem nie nosiłam, bo nie były modne, ale teraz znowu powracają do łask, więc może je gdzieś wykopię. Teraz się przydadzą – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

style="overflow:hidden;">Co do zakupów…

– Lubię zakupy, ale ostatnio mam na nie mało czasu, więc jak się zdarzy, że się na nie wybiorę, to dostaję oczopląsu – przyznaje Barbara Kurdej-Szatan.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: CO SIĘ STAŁO BASI KURDEJ-SZATAN?!

Co myślicie o jej stylu?

Barbara Kurdej-Szatan: Na zakupach dostaje oczopląsu!

Barbara Kurdej-Szatan: Na zakupach dostaje oczopląsu!

Barbara Kurdej-Szatan: Na zakupach dostaje oczopląsu!