Kanarkowa, zwiewna sukienka Barbary Kurdej-Szatan podczas święta polskiej kinematografii w Gdyni, przyciąga wzrok z daleka! Mimo tłumu celebrytów na ściankach, to właśnie szeroki uśmiech i elegancka kreacja aktorki cieszyła się największym zainteresowaniem. Zobaczcie, co na siebie włożyła i na jaki makijaż postawiła gwiazda!

ZOBACZ TEŻ: SZUKASZ CZERWONEJ SUKIENKI NA WIELKIE WYJŚCIE? ZAINSPIRUJ SIĘ KREACJĄ…

Aktorka w sobotę pojawiła się na ściance w iście hollywoodzkiej stylizacji. Basia miała na sobie kanarkowożółtą sukienkę od Violi Piekut, która stylowo odsłoniła opalone nogi Kurdej-Szatan i uwydatniła jej atuty. Jako akcesoria aktorka wybrała małą, srebrną kopertówkę i połyskujące szpilki.

Całości charakteru nadaje również olejek opalający na całym ciele aktorki, hollywoodzkie loki, elegancki manicure i glow make up, z mocnym rozświetleniem i efektywnym konturowaniem. Pięknie dobrana, lekko różowa szminka stanowi idealne podkreślenie szerokiego i naturalnego uśmiechu Kurdej-Szatan.

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPIEJ WYGLĄDAJĄCA GWIAZDA WIECZORU? ZOBACZ, CO WYBRAŁA BASIA KURDEJ-SZATAN

Widać, że Basia czuje się jak ryba w wodzie, zarówno w tej kreacji, jak i na ściance. Fani porównali aktorkę do innej, znanej aktorki, czyli Kate Hudson. Trzeba przyznać, że faktycznie są podobne.

A jak Wam podoba się stylizacja aktorki?

Barbara Kurdej-Szatan jak Kate Hudson?
Barbara Kurdej-Szatan jak Kate Hudson?
Barbara Kurdej-Szatan jak Kate Hudson?
Barbara Kurdej-Szatan jak Kate Hudson?