Niedługo weźmie udział w swoim drugim pokazie Victoria’s Secret. Nagra piosenkę z Harrym Style i trafi na wybiegi Chanel, Balmain, Off-White i Topshop. Najświeższe plotki donoszą, że spotyka się z Nickiem Jonasem. Moglibyśmy wymieniać tak jeszcze długo. Ta dziewczyna jest jedną z najbardziej docenianych modelek w branży modowej!

Gwałtownie rosnąca popularność sprawiła, że 25-letnia modelka Georgia Fowler musi dzielić swój czas między Sydney i Nowym Jorkiem. Przygotowując się do wielkiego show w Szanghaju, opowiedziała o ulubionych trikach urodowych.

Trening Georgii Fowler

Od czasu ostatnich castingów modelki Victoria’s Secret dostały około trzech miesięcy na przygotowanie do pokazu. Georgia zwiększyła liczbę treningów i przeszła na zdrową dietę. Wygląda na to, że pokaz wymaga nie tylko zaangażowania fizycznego, ale i psychicznego. Najskuteczniejszy według niej jest trening siłowy, ale kiedy nie może sobie nań pozwolić, wybiera pilates lub boks. Modelka uwielbia pracować nad mięśniami!

Dieta Georgii Fowler

Pracuje ciałem, dlatego musi pozostawać w formie przez cały rok. Je głównie owoce i warzywa, ponieważ ma alergię na nabiał. Wspomniała również o spożywaniu dużej ilości dobrych tłuszczów. Czego unika jak diabeł święconej wody? Węglowodanów. Nie przepada również za żywnością przetworzoną.

ZOBACZ TEŻ: 50 KG MNIEJ BEZ ĆWICZEŃ I KATORŻNICZEJ DIETY? TA DZIEWCZYNA WIE, JAK TO ZROBIĆ!

Pielęgnacja skóry Georgii Fowler

Praca modelki wiąże się z nakładaniem sporej ilości makijażu, dlatego jej podstawowa pielęgnacja skóry to demakijaż i oczyszczanie. Georgia używa wody micelarnej Bioderma Crealine. Poleca również olejki do twarzy, ponieważ dodają wspaniałego blasku skórze. Co ciekawe na twarz nakłada również balsam Weleda Skin Food, którego ludzie używają głównie na przesuszone łokcie i stopy…

Próbowałyście?

My kinda studio 🐚🌊

Post udostępniony przez GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)

NUMÉRO MAGAZINE⚜️ Dream editorial! @marknmarkn @realtallulahharlech @ysl

Post udostępniony przez GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)

Touchdown 🐨

Post udostępniony przez GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)

Sun Salutations 👋🏼

Post udostępniony przez GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)