Gabrielle Union i Emma Corrin pojawiły się publicznie w skórzanych biustonoszach Loewe inspirowanych balonami. Surrealistyczny styl skonfundował opinię publiczną.

Przed galą Met 2022 Union i jej mąż Dwyane Wade udali się na kolację do Casa Cipriani. Aktorka pojawiła się w czerwonej sukience z wizerunkiem nagiej kobiety. Gabrielle do sukienki dobrała nietypowy biustonosz, który zamiast pod sukienką umieściła na niej. Janelle Monáe skomentowała post na Instagramie Union, że przez jej stylizację wpadła w „obsesję”. Podobnie zareagowały Minka Kelly i Garcelle Beauvais. Mimo to niektórzy fani nie byli pod aż tak wielkim wrażeniem.

Union

Biustonosz z Edukacji Seksualnej jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych elementów garderoby w sieci

Jeden z nich nazwał sukienkę Uninon „najbardziej zagmatwaną sukienką wszechczasów”. Na podobną zagmatwaną stylizację postawiła Emma Corrin, odtwórczyni księżnej Diany w serialu „The Crown”. Na czerwonym dywanie gali Olivier Awards pojawiła się w balonowym staniku umieszczonym na sukience.

Emma Corrin

W marcu w mediach społecznościowych hiszpańska luksusowa marka odpowiedzialna z balonowe staniki, ogłosiła, że postanowiła stworzyć kolekcję , „która wzbudza reakcję”. I tak powstały drapowane sukienki z balonowymi biustonoszami. W zasadzie można podsumować to tylko w jeden sposób: misja zakończona pomyślnie.

Jaki sekret skrywa Twoja osobowość? Wybierz jeden obrazek, a wszystko będzie jasne