Pogoda staje się coraz bardziej ponura, ale zegarki Triwa są kolorowe, wiosenne i bardzo energetyczne. Zobacz propozycje zegarków, które wybrała Ambasadorka Klubu – Ania Przybylska.

Zegarek to nie tylko praktyczny dodatek na co dzień, ale także modny gadżet, którym można podkreślić stylizację i wyrazić siebie. Elegancka kobieta biznesu wybierze delikatny zegarek w kolorze złotym, dziewczyna lubiąca sport i imprezy sięgnie po opcję kolorową z gumową bransoletą, a osoba ceniąca minimalizm wybierze biały lub czarny prosty zegarek na skórzanym pasku.

Skandynawski design zachwyca prostymi oraz stylowymi rozwiązaniami i takie właśnie są zegarki Triwa, które pochodzą ze Sztokholmu. Projektanci tej marki inspirują się indywidualizmem i oryginalnym stylem, nie boją się eksperymentować, czego efektem są wyjątkowe i gustowne zegarki.

Znajdująca się w ofercie Limango.pl kolekcja zachwyca kolorystyką, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są tu zegarki na skórzanym pasku z tarczą w pastelowych barwach, bardziej masywne, męskie modele (chociaż wszystkie zegarki Triwa są uniseks!), eleganckie z bursztynową bransoletą oraz zegarki z wymienianymi paskami w soczystych kolorach – cytrynowym, turkusowym, purpurowym.

Wszystkie modele zegarków wyróżnia wysoka jakość wykonania, wyrazistość i niepowtarzalny urok. Teraz są dostępne na Limango.pl w wyjątkowych cenach obniżonych o 65%!

ZOBACZ OFERTĘ: