Życie na świecie, gdzie wszyscy wyglądają jak odrysowani od jednego szablonu byłoby bardzo nudne. Na szczęście nie brakuje na świecie ludzi, którzy koniecznie chcą odstawać od tłumu. Czasami to świetna inspiracja dla nas wszystkich, innym razem – powód do zastanawiania się w którą stronę zmierza świat. Będąc w temacie chcemy podzielić się z Wami trendem na obszerne sukienki, który nasze Babcie z pewnością by pokochały.

Kiedyś trendem było by wyglądać ładnie i z klasą. Chętnie kopiowałyśmy krótkie sukienki, które odkrywały nasze zalety, podkreślały talię i biust. Dokładną odwrotnością tych 3 rzeczy jest trend na babciną sukienkę, która jest obszerna, długa i wygląda jak piżamy babci z amerykańskich filmów.

ZOBACZ TEŻ: BRZYDKA SUKIENKA Z ZARY, KTÓRA ŚWIETNIE PREZENTUJE SIĘ NA INSTAGRAMIE!

Mimo wszystko, influencerki znalazły sposób by odwrócić to na swoją korzyść i zmienić wielki fartuszek, w najnowszy trend. Im bardziej rozłożysta i im więcej ma falbanek albo kwiatków – tym bardziej modna i pożądana.

Nie do końca rozumiemy tak wielkie zainteresowanie tego typu sukienkami, jednak widząc, jak noszą to kobiety, które na co dzień tworzą trendy, jesteśmy w stanie zaufać, że idzie to w jakąś stronę. Szczególnie, gdy widzimy projekty zawierające “skróconą” wersję babcinej piżamy, zestawionej z butami na obcasie.

A jak Wam podoba się trend na sukienki “namiotowe”?