Wśród trendów na lato 2023, które ostatnio nabierają rozpędu, pojawił się trend na asymetryczne stylizacje. Były widziane u Michaela Korsa, Rokha i Prady. Na wybiegach pojawiły się asymetryczne spódnice z rozcięciami, topy i sukienki na jedno ramię. Asymetria to szeroko zakrojone pojęcie, dzięki czemu łatwo ją stylizować. Asymetrycznym elementem może być wszystko, od subtelnie postrzępionego brzegu bluzki po mocno ścięty dół na spódnicy lub sukienki. Do tego trendu pasuje dosłownie wszystko.

Wysoki kucyk na trzy modne sposoby. Te upięcia włosów będą dominować w wiosennych trendach
Asymetryczna odzież działa dobrze na wszystkich typach ciała, ponieważ wycięcia podkreślają jego określone części. Jednak najlepszą rzeczą w asymetrycznych elementach garderoby jest to, że można je dostosować do własnych preferencji.

Idealna opcja na randkę, czyli asymetryczna sukienka. Zawsze wygląda dobrze. Asymetryczny dół nie jest przesadzony, ale dodaje odpowiednią ilość dodatkowego zainteresowania wizualnego. Asymetryczne obszycia spódnic i sukienek pasują do każdego rozmiaru, ponieważ wszystko, co jest zaznaczone w talii, automatycznie wydłuża nogi.

Wiele można powiedzieć o podstawach. Prosty krój czarnego topu @ninaleacaine idealnie komponuje się z jej białymi spodniami, tworząc wyrafinowany, ale swobodny klimat. Jeśli martwisz się, że czarny top, taki jak ten powyżej, będzie wyglądać zbyt elegancko, wybór akcesoriów, takich jak odważne kolczyki lub zamiana płaskich butów na obcasy, może zrobić różnicę.

Odważny wzór spódnicy jest idealnym uzupełnieniem jasnobeżowego topu. W połączeniu ze spódnicą i metaliczną torbą, top nadaje tej stylizacji bardziej elegancki charakter.

Był faworytem na Eurowizję. Katarzyna Dowbor niegdyś wyremontowała jego dom. Teraz ciepło go wspomina