Na Instagramie obserwuje ją prawie 200 tysięcy osób. Chodzi po wybiegach najznamienitszych projektantów, bierze udział w największych kampaniach reklamowych i jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie.

29-letnia top modelka jest wielką miłośniczką naturalnej pielęgnacji skóry, naturalnych kosmetyków oraz zdrowej diety. W jednym z wywiadów amerykańska piękność opowiedziała, dlaczego ma to kluczowe znaczenie dla promiennej skóry i zdrowych włosów.

ZOBACZ TEŻ: OLEJ KOKOSOWY – PO LECIE JEST NA NIEGO IDEALNY CZAS!

W jej szafce na kosmetyki najważniejsze miejsce zajmują olej kokosowy, olej z dzikiej róży oraz olej rycynowy. Wszystkie pochodzą ze sklepu spożywczego i są ekologiczne. Co ciekawe oleju kokosowego modelka używa również jako dezodorant. Twierdzi, że te dostępne na rynku są trujące i toksyczne. Arizona ceni go przede wszystkim za to, że nie jest tłusty, dobrze rozprowadza się na skórze i ładnie pachnie.

W jej kosmetyczce nie mogłoby zabraknąć rozświetlacza Burberry oraz korektora Chanel, ale to dobra dieta jest dla niej podstawą. Choć dziewczyna uwielbia się starzeć, ostrzega przed stresem wywołanym mijającym czasem, który może być przyczyną problemów ze skórą.

ZOBACZ TEŻ: JAK ZROBIĆ SWÓJ WŁASNY DEZODORANT? PRZEPIS!

Modelka przestrzega kobiety przed szaleńczą pogonią za nieistniejącymi ideałami oraz przed wpadaniem w obsesję na punkcie kosmetyków. Według niej warto czasami zrobić krok wstecz, umyć twarz wodą i dać skórze odpocząć.

Jaki jest Twój sposób na olej kokosowy?

A t-shirt in the sun in November…the dream #Malta #mediterranean #ihaveagoodjob

Post udostępniony przez Arizona Muse (@arizona_muse)

In the professional’s chair @amanda.grossman #makeup #hairstyles

Post udostępniony przez Arizona Muse (@arizona_muse)

Drape a garden around me any day and I’ll be happy! @bottegaveneta

Post udostępniony przez Arizona Muse (@arizona_muse)