Ariana Grande szczerze przyznała podczas zeszłorocznego rozdania muzycznych nagród Billboard, że to był najlepszy rok w naszej karierze i jeden z najgorszych w jej życiu osobistym. Artystka odbierając nagrodę “Kobiety Roku” z łzami w oczach zapowiadała, że praca pozwala jej odwrócić uwagę od problemów. Nie trzeba było długo czekać by zobaczyć wielki sukces singla “thank u, next”. Teraz artystka szykuje kolejną bombę – obecnie pracuje nad teledyskiem do piosenki “7 rings”. Oto zdjęcia promujące singiel.

Ariana od kilku dni zamieszcza na swoim instagramie zdjęcia, które mają na celu zaintrygować fanów artystki i podsycić emocje przed premierą teledysku do singla “7 rings”. Premiera została zapowiedziana na 18 stycznia. Na fan page’u i na instagramie Ariany są zegary, które odliczają czas do publikacji.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE W PERUCE PRÓBUJE UKRYĆ FAKT, ŻE ZROBIŁA SOBIE USTA

Zdjęcia, którymi artystka dzieli się ze swoimi fanami można podzielić na dwa rodzaje: różowe, słodkie i dziewczęce oraz… czarne, intrygujące i pokazujące Arianę w cieniu. W pierwszym przypadku Ariana nosi różowe ubrania, futro oraz sukienki, w drugim – mocny makijaż, lateksowe ubrania a nawet… rogi.

Każde z opublikowanych zdjęć zdobywa od 2 do 4 milionów serduszek. Wygląda na to, że wiele osób czeka na nową pracę artystyki. Nie ma w tym nic dziwnego – jej ostatnie teledyski cieszą się ogromną popularnością w sieci.

Jesteście ciekawi, co tym razem przygotowała dla nas Ariana?