Styl Ariany Grande ciężko opisać w kilku słowach. Mało kto jeszcze pamięta, że Ariana Grande zaczynała jako drugoplanowa bohaterka serialu na kanale Disney Channel. Wtedy nosiła rude loki i uśmiechała się szeroko, zupełnie nie przypominając dzisiejszej dojrzałej kobiety, która na każdym kroku próbuje lansować się na nastolatkę czy słodką, małą dziewczynkę. Nosi wysokie kucyki jak mała dziewczynka, za duże kurtki i drobne sukienki. Teraz zaczęła też wiązać sobie włosy w mini warkoczyki.

Fani są zachwyceni różowymi włosami artystki i małymi warkoczykami, które pokazała na swoim instagramie. Niepozorne, dość mocno rozmazane selfie Ariany w niecałą dobę zebrało ponad 5 milionów polubień i niezliczoną ilość komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE ZMIENIŁA FRYZURĘ. TO NAJMODNIEJSZA STYLIZACJA TEJ JESIENI

Początkowo fani myśleli, że artystka ponownie zmieniła kolor włosów na pastelowy róż. W końcu to w tamtym roku nieustannie widzieliśmy ją w różowych włosach. Artystka jednak szybko skomentowała zapytania, dodając w opisie zdjęcia “zeszła jesień”.

ZOBACZ TEŻ: Ile waży Ariana Grande?

Myślicie, że teraz wszystkie fanki artystki będą nosić mini warkoczyki? Widzieliśmy już dość niepokojące przebrania na Halloween za gwiazdę, więc nie tak trudno uwierzyć nam w to, że fanki i ten trend tradycyjnie skopiują od swojej gwiazdy.