Tak jak my kochasz arbuzy? Słodkie, soczyste, przynoszące przyjemne orzeźwienie w upalne dni… To bez wątpienia nasz ulubiony wakacyjny smakołyk, któremu miejsca ustępują nawet polskie truskawki. To także świetny pomysł na letni manicure.

MILK BATH NAILS – NAJPIĘKNIEJSZY TREND W STYLIZACJI PAZNOKCI!

Który inny owoc nada się lepiej na symbol wakacji? No właśnie. Jeśli więc chcesz stworzyć wakacyjny nastrój na swoich paznokciach, wiesz już, na jaki wzór powinnaś postawić. I chociaż może brzmieć to odrobinę tandetnie, arbuzowy manicure wygląda naprawdę stylowo.

Jest słodki, dziewczęcy i bardzo uroczy. Daje też szeroką gamę możliwości – możesz postawić na minimalistyczny manicure, czy wręcz przeciwnie, namalować na paznokciach arbuza, wykorzystując do tego rzucające się w oczy neony. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

Wciąż nie jesteś przekonana? Spójrz na poniższe inspiracje!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Watermelon 🍉 Hand painted original nail designs 💅 ・ *Gel @pregelofficial ・ ◯@ikue.nail ◯natural→@irotoiro.ikue ◯handpainted→@irotoiro.nail.sp ◯japanesenails→ @irotoiro.japan ◯@ikue.textile ・ #手描きネイル#pregel#夏ネイル#スイカネイル#watermelonnails#サマーネイル#赤ネイル#cutenails#フルーツネイル#fruitnails#ショートネイル#rednails#レッドネイル#すいかネイル#shortnails#prettynails#個性派ネイル#カジュアルネイル#japanesenail#ネイルサロン#ネイルデザイン#handpaintednails#handpaintednailart#ネイルアート#ジェルネイル#北欧ネイル#北欧#japanesenailart#summernails#gelnailsdesign

Post udostępniony przez ikue (@irotoiro.nail)