Adam Shulman i Anne Hathaway pojawili się na czerwonym dywanie pokazu Valentino. Aktorka miała na sobie błyszczącą minisukienkę z dzikim kocim nadrukiem oraz pasujące do niej rajstopy. Nawet jej szpiczaste czółenka i kopertówka pokrywały te same błyszczące zwierzęce cętki.

Anne Hathaway w supermodnej grzywce. Odświeżająca, wiosenna propozycja!

Do długoletniej przyjaciółki słynnego domu mody, Hathaway, dołączył jej mąż Adam Shulman, który miał na sobie płaszcz w jodełkę oraz czarny golf. Aktorka i jej stylistka Erin Walsh mają ostatnio dużo powodów do wymyślania ciekawych stylizacji. W zeszłym tygodniu Anne pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Sundance w kreacjach Versace i Celine. Była również tematem zeszłorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie przyćmiła wszystkich w przyciągających wzrok stylizacjach Armaniego Privé i Gucci.

Jednym z najciekawszych momentów modowych aktorki był pokaz Michaela Korsa. Siedziała w pierwszym rzędzie obok Anny Wintour. Miała na sobie niemalże identyczną stylizację jak Andy Sach w końcowej scenie filmu „Diabeł ubiera się u Prady”.

„Love Island” znika z Polsatu! Edward Miszczak wprowadza kolejne zmiany